70. Őszi Aukció
Ilosvai Varga István (1895-1978) Szentendre
39

Ilosvai Varga István (1895-1978)

Szentendre

Olaj, vászon, 80,5 x 70,5 cm
Jelezve balra lent: Ilosvai Varga I.
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft