72. Tavaszi aukció
Czóbel Béla Szentendre
21

Czóbel Béla (1883-1976)

Szentendre

Olaj, vászon, 60 x 73 cm
Jelezve balra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
– egykor Michel Kellermann gyűjteményében (Párizs)

63

Czóbel Béla (1883-1976)

Zeebruggei bárkák, 1905

Kikiáltási ár: 24 000 000 Ft
89

Czóbel Béla (1883-1976)

Kékruhás nő

Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft