9. aukció
Ámos Imre (1907-1944) Szentendre, 1939
194

Ámos Imre (1907-1944)

Szentendre, 1939

Olaj, vászon, 79x67 cm
Jelezve balra lent: Ámos 1939
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft

17

Ámos Imre (1907-1944)

A jel, 1940

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
193

Ámos Imre (1907-1944)

Csendélet, 1940 körül

Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft