66. aukció (2021. június)
Vörös Géza (1897-1957) Szentendrei főtér
60

Vörös Géza (1897-1957)

Szentendrei főtér

Olaj, vászon, 60, 5 x 80, 5 cm
Jelezve jobbra lent: Vörös Géza
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 15 000 000 - 20 000 000 Ft

41

Vörös Géza (1897-1957)

Cirkusz

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
75

Vörös Géza (1897-1957)

Piros kalapos nő, 1933

Kikiáltási ár: 380 000 Ft