6. aukció
Ámos Imre (1907-1944) Szentendrei tér festővel, 1937-1938 körül
147

Ámos Imre (1907-1944)

Szentendrei tér festővel, 1937-1938 körül

Olaj, vászon, 85x72 cm
Jelezve jobbra lent: Ámos
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft

Proveniencia: Francois Gachot kultúrattasétól került a jelenlegi tulajdonos családjához