60. aukció
Munkácsy Mihály (1844-1900) Szerelmi dal, 1888
201

Munkácsy Mihály (1844-1900)

Szerelmi dal, 1888

Olaj, fa, 88,5x70 cm
Jelezve jobbra lent: M. de Munkácsy
Kikiáltási ár: 26 000 000 Ft
Becsérték: 40 000 000 - 60 000 000 Ft

17

Munkácsy Mihály (1844-1900)

Utcai muzsikusok

Kikiáltási ár: 380 000 Ft