11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Ef. Zámbó István (1950-) Szeretkező felhőkarcolók, 1986
38

Ef. Zámbó István (1950-)

Szeretkező felhőkarcolók, 1986

Olaj, farost, 98 x 122 cm
Jelezve jobbra lent: ef. Zámbó 8 EZI 6
Jelezve hátoldalon: ef Zámbó Szeretkező felhőkarcolók
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft