53. aukció
Egry József (1883-1951) Szicíliai márványpart, 1930
72

Egry József (1883-1951)

Szicíliai márványpart, 1930

Olajpasztell, akvarell, papír, 68,5x92,5 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József Taormina 930
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 24 000 000 - 30 000 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva:‣ Egry József gyűjteményes kiállítása.Tamás Galéria, Budapest, 1930. november, 15–24.katalógus: 2. (Isola-bellai terasz címmel) Reprodukálva:‣ Új szín 1931. 1. (mutatványszám) 5. oldal

156

Egry József (1883-1951)

Mély út, 1922

Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
197

Egry József (1883-1951)

Balkonon, 1909

Kikiáltási ár: 550 000 Ft