72. Tavaszi aukció
Tóth Menyhért virágcsendélet
8

Tóth Menyhért (1904-1980)

Színes virágok hosszú vázában

Olaj, vászon, 80 x 60,5 cm
Jelezve jobbra lent: TM
Jelezve hátoldalon: Csendélet lakás: MISKE
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft