61. aukció
Balázs János (1905-1977) Szívkirály, 1974
71

Balázs János (1905-1977)

Szívkirály, 1974

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Balázs János.
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

Reprodukálva :

¦ Balázs János: Ecsettel és irónnal. Corvina Kiadó, Budapest, 1977. oldalszám nélkül

¦ “Cigány méltósággal.” Balázs János. Kieselbach Galéria, Budapest, 2007. 126. kép