27. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Szobában (Intérieur-ben), 1907 körül
141

Márffy Ödön (1878-1959)

Szobában (Intérieur-ben), 1907 körül

Olaj, vászon, 70,5x91 cm
Jelezve jobbra fent: Márffy
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft

ÉLETMŰ-KATALÓGUS SZÁM: 6.1KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:-A magyar festészet rejtőzködő csodái. – Válogatás magyar magángyűjteményekből. I. (1853–1919),Mű-Terem Galéria, Budapest,2004. október 16. – november 13., 217.

63

Márffy Ödön (1878-1959)

Vágta az erdőben

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
66

Márffy Ödön (1878-1959)

Virágcsendélet

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
229

Márffy Ödön (1878-1959)

Téli tájkép házzal, 1907

Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft