Időzített online grafikai aukció
Mattis Teutsch János litográfia
34

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Szoborterv

Litográfia, papír, 15 x 7 cm
Jelezve jobbra lent: MT
Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Becsérték: 140 000 - 220 000 Ft

35

Örvény

Kikiáltási ár: 120 000 Ft