Deim Pál: Csendek - Az életmű új rétegei
Deim Pál (1932-2016) Szőlős domboldal, 1963
7

Deim Pál (1932-2016)

Szőlős domboldal, 1963

Olaj, vászon, 50 x 60 cm
.