Víz, napfény, nyár – Tengertől a Balatonig
 Szőnyi István: Kilátás a Dunára, 1932 körül
21

Szőnyi István (1894-1960)

Kilátás a Dunára, 1932 körül

Olaj, vászon, 71 x 80 cm
Jelezve balra lent: Szőnyi