8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Ef. Zámbó István (1950-) Születés II., 1968
55

Ef. Zámbó István (1950-)

Születés II., 1968

Olaj, vászon, 63 x 31 cm
Jelezve balra lent: 1968
Jelezve jobbra lent: e. Zámbó
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

43

Ef. Zámbó István (1950-)

Piros hóember, 1991

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
80

Ef. Zámbó István (1950-)

Születés IV., 1969

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft