31. aukció
Aba-Novák Vilmos szüret, népéletkép
127

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Szüret (Borlopó, Lopótökkel), 1925 körül

Olaj, vászon, 125,5x90,5 cm
Jelezve balra fent: Aba-Novák
Kikiáltási ár: 14 000 000 Ft

Proveniencia: -korábban Rudas Jenő tulajdonában-Urbach Miklós gyűjteményében (1962)Kiállítva:-LXXXVIII. Csoportkiállítás. Aba-Novák Vilmos, Feiks Jenő, Kelemen Emil, Patkó Károly és Ziffer Sándor festők. Ernst Múzeum, Budapest, 1927.