10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Mazzag István (1958) Szürke szív, 1991
41

Mazzag István (1958)

Szürke szív, 1991

Olaj, vászon, 70 x 100 cm
Jelezve jobbra lent: M.
Jelezve hátoldalon: "Szürke szív" Mazzag 1991
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

¦ Nudelman gyűjtemény. Pécs, Janus Pannonius Múzeum – Múzeum Galéria, 1999. június 18. – július 18.
¦ P. Szabó Ernő: Klasszikus és kortárs művek együttese. Beszélgetés Nudelman László műgyűjtővel. Új Művészet, XI. évfolyam, 2000/1., 28-29., 44. oldal
¦ P. Szabó Ernő: Klasszikus és kortárs művek együttese. Beszélgetés Nudelman Lászlóval. Új Művészet, 2000. In: Egy kicsi együtt repülés, beszélgetések. Budapest, Press Xpress Kiadó, 2013, 344-348. oldal
¦ Ébli Gábor: Korniss, Iparterv, és merre tovább? Kortársak a Nudelman-gyűjteményben. Artmagazin 2006/4., 16. lapszám, 33. oldal