71. Aukció
Róna Klára 1901 - 1987 Tabán, 1927
30

Róna Klára 1901 - 1987

Tabán, 1927

Olaj, vászon, 81 x 70,5 cm
Jelezve jobbra lent: Róna 927
Hátoldalon: Róna Klára hagyatéki pecsét és jelzés: Klie Annamari
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft