24. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Táborozás (Lovasok a völgyben), 1917 körül
78

Márffy Ödön (1878-1959)

Táborozás (Lovasok a völgyben), 1917 körül

Olaj, vászon, 65x81 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft

104

Márffy Ödön (1878-1959)

Vágta (Lovasroham), 1951

Kikiáltási ár: 1 700 000 Ft