Mattis Teutsch János kiállítása, 2021
Mattis Teutsch János (1884-1960) Táj, 1916 körül
3

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Táj, 1916 körül

Akvarell, papír, 24,5x30 cm
Jelezve balra lent: MT

Aukcionálva: Virág Judit Galéria, 28. aukció, 2008. május 26., 64. tétel; Erdész & Makláry Fine Arts Galéria, Művészeti aukció 2008. december 9., 53. tétel; MissionArt Galéria, 11. aukció, 2010. június 1., 119. tétel