68. Aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Táj, 1917 körül
124

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Táj, 1917 körül

Olaj, papírlemez, 49,5 x 60 cm
Jelezve balra lent: MT
Kikiáltási ár: 30 000 000 Ft
Becsérték: 50 000 000 - 70 000 000 Ft