11. aukció
Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891) Tájék naplementével, alakokkal, 1860
200

Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891)

Tájék naplementével, alakokkal, 1860

Olaj, vászon, 60,5x87 cm
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft