59. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Tájkép, 1908
196

Orbán Dezső (1884-1987)

Tájkép, 1908

Olaj, vászon, 66,5x89 cm
Jelezve balra lent: Orbán
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft