53. aukció
Benkhard Ágost (1882-1961) Tájkép, 1948
68

Benkhard Ágost (1882-1961)

Tájkép, 1948

Olaj, vászon, 70x80 cm
Jelezve jobbra lent: Benkhard Ág. 1948.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft