23. aukció
Ács Ferenc (1876-1949) Tájkép alkonyatkor (Erdélyi táj boglyákkal)
193

Ács Ferenc (1876-1949)

Tájkép alkonyatkor (Erdélyi táj boglyákkal)

Olaj, papírlemez, 48x70,5 cm
Jelezve balra lent: Ács F.
Kikiáltási ár: 220 000 Ft