68. Aukció
Paál László Radvány tájkép
52

Paál László (1846-1879)

Tájkép juhokkal, Radvány, 1869. augusztus

Olaj, vászon, 84,5 x 68,5 cm
Jelezve jobbra lent: Paál László. 1869.
Kikiáltási ár: 18 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft