53. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Találkozás (olasz mese), 1908-1909 között
126

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Találkozás (olasz mese), 1908-1909 között

Olaj, papírlemez, 49,5 x44 cm
Jelezve jobbra lent: Gulácsy
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
Becsérték: 40 000 000 - 50 000 000 Ft

Proveniencia:‣ Dr. Völgyessy Ferenc gyűjteményében‣ Dr. Horváth Imre gyűjteményében Kiállítva:‣ Gulácsy Lajos és Liebl Ervin hagyatéki kiállítása.Nemzeti Szalon, Budapest, 1936. október, (Olaszországi mese címen)‣ XX. századi