Private Sale
Bak Imre (1939-) Talányos üzenet, 2001
2

Bak Imre (1939-2022)

Talányos üzenet, 2001

Akril, vászon, 80x120 cm
Jelezve hátoldalon: Bak/2001 Talányos üzenet

ELADVA