10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Swierkiewicz Róbert (1942-2019) Tamil Jézus és Siva Linga, Siva Linga, Siva Linga és Parvati, 2003 - 3 műalkotás
51

Swierkiewicz Róbert (1942-2019)

Tamil Jézus és Siva Linga, Siva Linga, Siva Linga és Parvati, 2003 - 3 műalkotás

Olaj, akvarell, papír, 3 x 29,5 x 21 cm
Jelezve lent: Tamil Jézus és Siva Linga 2003. SR / Siva Linga 2003. SR / Siva Linga és Parvati 2003. SR
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 500 000 Ft

98

KÁBA, 2015

Kikiáltási ár: 360 000 Ft