13. aukció
Anna Margit (1913-1991) Táncosnők, 1936 körül
121

Anna Margit (1913-1991)

Táncosnők, 1936 körül

Tempera, papír, vászonon, 70x50 cm
Jelezve jobbra lent: Anna Margit
Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft

Reprodukálva: Anna Margit. Kunstbetrieb, Dachau. Kiállítási katalógus 6. kép

212

Anna Margit (1913-1991)

Emlékezések udvara, 1934

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft