66. aukció (2021. június)
Kontuly Béla (1904-1983) Tanulmány a “Budapest drámája” című képhez, 1949
39

Kontuly Béla (1904-1983)

Tanulmány a “Budapest drámája” című képhez, 1949

Olaj, vászon, 100,5 x 80 cm
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

76

Kontuly Béla (1904-1983)

Körmendi Nándorné, 1948

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft