49. aukció
Koszta József (1861-1949) Tanya szénaboglyákkal, 1920-as évek
94

Koszta József (1861-1949)

Tanya szénaboglyákkal, 1920-as évek

Olaj, vászon, 53x64 cm
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 8 000 000 Ft