51. aukció
Vaszary János Taormina Szicília Olaszország École de Paris
36

Taormina, 1936

Olaj, vászon, 59,5 x 84,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 24 000 000 Ft
Becsérték: 40 000 000 - 50 000 000 Ft

21

A Balaton partján

Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft
79

Dunakorzó, 1935 körül

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
147

Pihenő lány

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
172

Fürdő nők, 1922 körül

Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
184

Demi-monde, 1925 körül

Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
209

Déli pihenő

Kikiáltási ár: 25 000 000 Ft