58. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Társaság, 1929
22

Schönberger Armand (1885-1974)

Társaság, 1929

Olaj, papírlemez, 45,5x44 cm
Jelezve jobbra fent: Schönberger 1929
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft

94

Utcarészlet, 1925

Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft
119

Nő galambbal

Kikiáltási ár: 280 000 Ft