14. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Társaság a kastélyparkban, 1907
54

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Társaság a kastélyparkban, 1907

Olaj, karton, 50x70 cm
Jelezve balra lent: Rónai
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft