58. aukció
Vaszary János Tata park
150

Tatai parkrészlet, 1910-es évek vége

Olaj, papírlemez, 48,5x70,5 cm
Jelezve balra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

6

Park, 1911

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
98

Hátakt

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
151

Révület

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
152

Női portré

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
154

Csendélet buddhával

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
155

Strandon

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
158

Pesaro, 1930

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft