69. Tavaszi Aukció
Anna Margit (1913-1991) Tavasz, 1979
165

Anna Margit (1913-1991)

Tavasz, 1979

Olaj, vászon, 47,5 x 38,5 cm
Jelezve jobbra lent: Anna M 1979
Jelezve hátoldalon: Tavasz 1979
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft