14. aukció
Neogrády Antal (1861-1942) Tavasz a réten
185

Neogrády Antal (1861-1942)

Tavasz a réten

Olaj, vászon, 100,5x150,5 cm
Jelezve balra lent: Neogrády A.
Kikiáltási ár: 850 000 Ft