58. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Tavasz a Zagyva mentén, 1905 körül
92

Fényes Adolf (1867-1945)

Tavasz a Zagyva mentén, 1905 körül

Olaj, vászon, 78x97 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes Adolf
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

178

Fényes Adolf (1867-1945)

Völgyben

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
215

Fényes Adolf (1867-1945)

Domboldal

Kikiáltási ár: 380 000 Ft