40. aukció
Kernstok Károly (1873-1940) Tavasz (Női arckép)
151

Kernstok Károly (1873-1940)

Tavasz (Női arckép)

Olaj, vászon, 53x74,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kernstok Károly
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 9 000 000 - 12 000 000 Ft

Aukcionálva: •BÁV 64. árverés, 75. tétel Proveniencia: •egykor Löwengard János tulajdonában (1911) Kiállítva: •Kernstok Károly gyűjteményes kiállítása, Művészház, 1911. katalógus: 14.

100

Kernstok Károly (1873-1940)

Anya gyermekével

Kikiáltási ár: 220 000 Ft