10. aukció
Vaszary János tavasz jelenet életkép
94

Tavasz (Rokokó), 1904

Olaj, vászon, 59,5x74 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary J. 1904
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft

Védett

18

Kék hajó, 1929

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
140

Az Eiffel-torony, 1929

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
142

Viareggio

Kikiáltási ár: 9 000 000 Ft
149

Salome

Kikiáltási ár: 850 000 Ft