19. aukció
Thorma János (1870-1937) Tavaszi mezők
125

Thorma János (1870-1937)

Tavaszi mezők

Olaj, vászon, 95x95,5 cm
Jelezve jobbra lent: Thorma
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft

Aukcionálva: BÁV 55. aukció, 188. tétel (Nagybányai táj alakokkal címen)

50

Thorma János (1870-1937)

Fák tavasszal

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
62

Thorma János (1870-1937)

Kézimunkázó

Kikiáltási ár: 750 000 Ft