46. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Tavaszi táj, 1920-as évek második fele
83

Márffy Ödön (1878-1959)

Tavaszi táj, 1920-as évek második fele

Olaj, vászon, 58,5x76 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 4 800 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft

Az életmű katalógusba felvéve az 5.8.1.20-as számon.

48

Márffy Ödön (1878-1959)

Gladiólusz

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
103

Márffy Ödön (1878-1959)

Menekülők, 1951

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
138

Márffy Ödön (1878-1959)

Erdei út, 1910 körül

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft