72. Tavaszi aukció
Basch Andor mediterrán vidék
13

Basch Andor (1885-1944)

Tavaszi táj, 1931

Olaj, fa, 54 x 65 cm
Jelezve balra lent: Basch 31
Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft