6. aukció
Agricola Lídia (1914-1994) Tavaszi virágcsokor
42

Agricola Lídia (1914-1994)

Tavaszi virágcsokor

Olaj, vászon, 80x65,5 cm
Jelezve jobbra lent: Agricola L.
Kikiáltási ár: 220 000 Ft