65. aukció (2020. december)
Mednyánszky László (1852-1919) Tavaszi virágzás, 1910 körül
67

Tavaszi virágzás, 1910 körül

Olaj, fa, 32,5x44 cm
Jelezve jobbra lent: Dr. Scharl Pál orvos úrnak Mednyánszky
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

73

Kall

Kikiáltási ár: 700 000 Ft
147

Téli táj

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft