27. aukció
Munkácsy Mihály (1844-1900) Teát öntő nő, 1879
48

Munkácsy Mihály (1844-1900)

Teát öntő nő, 1879

Olaj, fa, 55x45 cm
Jelezve jobbra lent: M. Munkácsy
Kikiáltási ár: 40 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA:-Végvári Lajos: Munkácsy Mihály élete és művei, Akadémiai Kiadó, Budapest, 1958.Festmény-katalógus XCIV. tábla

124

Munkácsy Mihály (1844-1900)

Az alvó nagyapó, 1887

Kikiáltási ár: 50 000 000 Ft