1. aukció
Tornai Gyula (1851-1928) Teknősbéka, mint a hosszú élet jósa, 1917 körül
50

Tornai Gyula (1851-1928)

Teknősbéka, mint a hosszú élet jósa, 1917 körül

Olaj, vászon, 165x113 cm
Jelezve jobbra lent: Tornai Gy.
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft

49

Tornai Gyula (1851-1928)

Önarckép

Kikiáltási ár: 190 000 Ft