71. Aukció
Tornyai János (1869-1936) Téli táj
48

Tornyai János (1869-1936)

Téli táj

Olaj, karton, 25,5 x 26 cm
Jelezve jobbra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 360 000 - 480 000 Ft