65. aukció (2020. december)
Jan Abrahamsz Beerstraaten 1622-1666 Téli táj falusi templommal és befagyott kanálissal
161

Jan Abrahamsz Beerstraaten (1622-1666)

Téli táj falusi templommal és befagyott kanálissal

Olaj, fa, 76,5x110,5 cm
Jelezve jobbra lent: AB
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 24 000 000 Ft